• خبر روز


فرایند دفاع آنلاین

دانشجویان گرامی جهت دفاع آنلاین به موارد زیر توجه نمایید:

- دانشجو باید تایید استاد راهنما،فرم دفاع آنلاین و ساعت و تاریخ دقیق نهاییو تایید شده از طرف استاد راهنما و تیم مربوطه را به آدرس ایمیل دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی ارسال کند (آدرس ایمیل psychologyedu.thesis@atu.ac.ir) تا پرونده دانشجو بررسی گردد و لینک اتاق جلسه دفاع  به همرا نام کاربری و رمز ورود به اتاق دفاع یا سمینار، یک روز قبل از دفاع برای نامبرده پیامک می شود که می بایست برای استاد راهنما و حاضران در جلسه ارسال کند. پس از توافق بر روز دفاع مشخصات خود و روز و ساعت را از طریق ایمیل  اطلاع رسانی نمائید.

- به علت تعدد دانشکده ها و دفاع ها روزهای در نظر گرفته شده برای برگزاری جلسات دفاع تنها از شنبه تا چهارشنبه و در بازه زمانی 8 صبح الی 6 بعدازظهر می باشد.

-شب قبل از جلسه دفاع برای دانشجو، کد کاربری و گذرواژه ایمیل و پیامک خواهد شد ودانشجو می بایستی پیام را برای اساتید ارسال نمائید. تنها کمی قبل از شروع جلسه دانشجو می تواند با فضای جلسه آشنا شود و فایل خود را بارگذاری نمائید. لذا خواهشمند است از ورود به سامانه در ساعات دیگر اکیدا خودداری فرمائید

استاد راهنما در این جلسه علاوه بر نقش خود وظیفه نظارت بر جلسه را نیز دارا می باشند.

لازم است تا پس از پایان جلسه دفاع؛ صورتجلسه ای توسط کارشناس آموزش که در جلسه نیز حضور دارند تکمیل و به منظور اقدامات بعدی به دانشکده ارسال گردد. ضمنا مشخصات خود را مبنی بر اینکه دفاع شما با موفقیت انجام شده است را به شماره09395069850  پیامک نمائید.

در صورتی که موارد مطرح شده از سوی اساتید در رساله مرتفع گردیده است، دانشجو می تواند از طریق اتوماسیون اداری خویش از بخش میز خدمت، درخواست تسویه حساب را تکمیل و ارسال نماید. همچنین به منظور تحویل نسخه آماده شده رساله خویش نیز از بخش کتابخانه دیجیتالی دانشگاه اقدام نماید. - فرم مربوطه را به صورت دستی و یا تایپ شده تکمیل نموده ( حتی بخش کمیه راهبری و استادر داور ) و به انضمام تأییدیه استاد راهنما ارسال فرمائید. برگه تأییدیه استاد راهنما شرح مختصری از سوی استاد راهنما می باشد که در آن به مشخصات دانشجو، عنوان رساله و درنهایت آمادگی شما برای دفاع اشاره و امضاء شده است .در نهایت استاد محترم تصویر آن را برای شما ارسال می نمایند و شما لازم است به همراه فرم درخواست دفاع آنلاین به همین آدرس به منظور بررسی بیشتر ارسال نمائید.

- دانشجویان گرامی تایید تحویل ایمیل را از کارشناس مربوط به دفاع آنلاین  در روزهای شیفت کاری 02148393124

و یا از طریق ایمیل psychologyedu.thesis@atu.ac.ir

-سوابق آموزشی دانشجو ( ذکر آخرین سنوات نیمسال تحصیلی، تسویه حساب مالی، مدرک زبان، تأییدیه مقطع ارشد، تاریخ تصویب پروپزال و پیش دفاع ) را هم می توانند از طریق اداره آموزش به شماره تماس های ذیل پیگیری نمایند.

- پیگیری مجوزهای پژوهشی از کارشناس پژوهش سرکار خانم نظری 02148393237 در روزهای شیفت کاری

و یا از طریق ایمیل farzaneh.nazari1468@gmail.com

سوابق آموزشی دانشجو ( ذکر آخرین سنوات نیمسال تحصیلی، تسویه حساب مالی، مدرک زبان، تأییدیه مقطع ارشد، تاریخ تصویب پروپزال و پیش دفاع ) را هم می توانند از طریق اداره آموزش به شماره تماس های ذیل پیگیری نمایند.

برای دریافت فایل های زیر روی آن کلیک نمایید:

🌐 شماره تماس کارشناسان آموزش

🌐 آدرس ایمیل دانشکده

🌐 دانلود فرم دفاع آنلاین

🌐 دانلود فایل راهنما 1

🌐 دانلود فایل راهنما 2

1399/06/31 - ٠٨:٤٨ شماره خبر: ١٢٩٢٠ بازدید: 1634


خروج