اخبار

اخبار و رویدادها

دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی میزبان اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش

اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش ،مدیریت منابع انسانی و مالی (چالش ها،مسائل و راه کارها)با تاکید بر تحقق سند تحول بنیادین با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی و وزارت آموزش و پرورش در 27 و 28 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

دكتر محمد عسگري به عنوان معاون پژوهشي دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي منصوب شد.

طي حكمي از سوي آقاي دكتر سليمي رئيس محترم دانشگاه آقاي دكتر محمد عسگري به عنوان معاون پژوهشي دانشكده روان‌شناسي و علوم تربيتي منصوب شدند.

اعلام نمرات آزمون جامع دي ماه 97

نمرات آزمون جامع دی ماه 97 دانشجویان دکتری اعلام شد.

جشنواره سرگرم آموز در تاریخ 97/10/17 در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

این جلسه با حضوردبیر جشنواره جناب اقای دکتر سعید پور روستایی اردکانی، معاونت پژوهشی دانشکده جناب آقای دکتر سهرابی،‌ معاونت آموزشی دانشکده جناب آقای دکتر نیلی احمدآبادی، و دیگر اعضای هیات علمی داخلی و خارجی برگزار گردید. در این جلسه شرکت ها و موسسات طراح محصولات سرگرم آموز با ارایه تولیدات خود نسبت به ویژگی های اصلی آنها و المان های موثرشان در فرایند یادگیری توضیحاتی ارایه نمودند. سپس اعضای هیات داوری جشنواره نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود و توسعه ارایه نمودند و مواردی را به بحث گذاشتند.

دومین نشست تخصصی بررسی، نقد و اصلاح سند پایه الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

دومین نشست بررسی، نقد و اصلاح سند پایه الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت با حضور رئیس و معاونان دانشکده، و مدیران گروه‌های آموزشی روز دوشنبه 17دی‌ماه در محل سالن شورای دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی مدیران مسئول و سردبیران نشریات دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

نشست بررسی وضعیت نشریات دانشکده با حضور آقای دکتر زندمقدم، مدیر مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه، آقای دکتر موسوی، معاون مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه، آقای دکتر برجعلی، رئیس دانشکده، آقای دکتر سهرابی، معاون پژوهشی دانشکده، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دانشکده در روز یکشنبه مورخ 1397/10/16 از ساعت 10 الی 11:30 در سالن شورای دانشکده برگزار گردید.

اطلاعیه ها

قابل توجه دانشجویان غیر ایرانی مقطع دکتری

آن دسته از دانشجویان غیر ایرانی شاغل به تحصیل در مقطع دکتری که آزمون جامع را گذرانده باشند، جهت ادامه تحصیل و انجام مراحل فارغ التحصیلی نیازی به ارائه مدرک سامفا ندارند.

پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در دانشگاه فردوسی مشهد

به اطلاع می رساند دانشگاه فردوسی مشهد در نظر دارد از بین دانشجویان برجسته مقطع کارشناسی پیوسته ورودی 94، مازاد بر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشجو بپذیرد.

اختصاص سالن مطالعه ویژه دانشجویان دکتری در کتابخانه دانشکده

به منظور ارائه خدمات بهتر به دانشجویان دکتری در زمینه های علمی و پژوهشی، بخش ویژه ای در کتابخانه دانشکده در نظر گرفته شده است

اعلام مصوبه شورای آموزشی پژوهشی در خصوص شرکت در جلسات دفاع

هر یک از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی موظف است در دو جلسه دفاع شرکت نماید

اعلام نمرات آزمون جامع دانشجویان دکتری

نمرات آزمون جامع دانشجویان دکتری و مهلت درخواست تجدید نظر اعلام شد.

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی

دسترسی