سالن اجتماعات دانشكده :

این سالن با ظرفيت 234 نفر مجهز به سيستمهاي صوتي - تصويري از قبيل دوربين مدار بسته ، دودستگاه لپ تاپ ، ضبط وپخش صدا به صورت ديجيتال كه جهت برگزاري همايش هاي دانشكده و اجراي مراسم توسط نهادهاي دانشجويي لحاظ شده است .

 

 

 

اتاق دفاعيه :

اين اتاق مجهز به تمامي وسايل كمك آموزشي از قبيل پرده نمايش ، رايانه ، بوده و براي دفاعيه دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتري و همچنين برگزاري كارگاههايي كه معاونت پژوهشي برگزار مي نمايد لحاظ شده است.

 

 

سالن کنفرانس :

این دانشکده دارای 3 سالن کنفرانس برای برگزاری کارگاه ها ، نشست ها و ... که مجهز به تجهیزات روز تکنولوژی می باشد و امور سالنهای کنفرانس با مرکز یادگیری  می باشد.

 

شورا1

 

شورا2

شورا 3

كلاسهاي آموزشي :

دانشكده داراي 36كلاس مي باشدكه به دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد ودكتري اختصاص دارد،

دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی آمادگی دارد مطابق با آیین نامه دانشگاه و در قالب قرارداد اجاره، اماکن فیزیکی و امکانات علمی- آموزشی خود را به شرح ذیل در اختیار متقاضیان قرار دهد.


۱- سالن آمفی تأتر دانشکده با ظرفیت ۳۰۰ نفر  به همراه فضای جنبی به متراژ ۵۰۰ متر مربع جهت برگزاری همایش ها و سمینارهای مختلف

۲- سالن اصلی شورای دانشکده به ظرفیت ۴۵ نفر جهت برگزاری جلسات مختلف همراه با تجهیزات مدرن
۳- فضای سالن ها و کلاس های دانشکده در پنج طبقه جهت برگزاری آزمون های مختلف استخدامی و کنکورهای آزمایشی

۴- فضای کلاس ها و اتاقهای شورای دانشکده، جهت برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی مختلف
۵- سالن مطالعه کتابخانه جهت مطالعه دانش آموزان مؤسسات برگزار کننده کنکور در ایام تعطیل

 

متقاضیان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس:

 تهران- انتهای بزرگراه شهید همت- تقاطع بلوار دهکده المپیک و شهید همت- میدان ورزش- دانشگاه علامه طباطبائی- دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی- طبقه اول- دفتر امور عمومی دانشکده مراجعه و یا با شماره تلفن  ۴۸۳۹۳۱۱۶-۰۲۱ و ۰۹۱۰۴۹۷۵۲۵۶ تماس حاصل نمایند.