• تابلوی اعلانات

دروس ارائه شده نیمسال اول 99-98

 

کارشناسی

کارشناسی ارشد

دکتری


 

قابل توجه دانشجویان محترم

 شرکت آب منطقه‌ای استان خراسان رضوی قصد دارد به منظور انجام پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز خود از ظرفیت مشمولان وظیفه عمومی مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان استفاده نماید. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه این شرکت به نشانی www.khrw.ir مراجعه یا با شماره تلفن (05137617011- داخلی 512 و 524) تماس حاصل نمایند.


پیرو نامه شماره 5/3023 مورخ 1398/01/18 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به استحضار می‌رساند این وزارتخانه در نظر دارد از بین دانش‌آموختگان واجد شرایط، نسبت به جذب نیروی امریه اقدام نماید. شایان ذکر است تمامی مراحل ثبت‌نام، ارزیابی و پیگیری از طریق سامانه‌های مستقر در سایت اطلاع‌رسانی وزارت‌خانۀ یادشده به نشانی www.ict.gov.ir انجام گرفته و از تاریخ 98/1/19 لغایت 98/1/28 آماده ثبت‌نام داوطلبان خواهد بود.
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد که مایل هستند تا پایان ترم اول 97 دفاع نمایند.

مهلت تعیین داور در شورای تحصیلات تکمیلی: 97/11/8

مهلت تحویل پرینت پایان­نامه­ به استاد داور: 97/11/10

شروع زمان دفاع­ها: از 97/11/24 تا 97/12/2

تذکر: تاریخ­های اعلام شده غیرقابل تمدید است.  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               معاونت آموزشی دانشکده 


جدول زمانبندی برگزاری آزمون جامع دکتری:

دروس اجباری

دروس اختیاری


پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در دانشگاه فردوسی مشهد

به اطلاع می رساند دانشگاه فردوسی مشهد در نظر دارد از بین دانشجویان برجسته مقطع کارشناسی پیوسته ورودی 94 ،مازاد بر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشجو بپذیرد

 

دانشجویان می توانند جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات به آدرس http://vpap.um.ac.ir مراجعه نمایند.


 

دانشجویان مشمول نظام وظیفه که در مقاطع تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل بوده و در مدت زمان تعیین شده مطابق ابلاغیه مورخ 1394/5/1 مرکز وظیفه عمومی(دوره کارشناسی ارشد حداکثر 3 سال و دوره دکتری حداکثر 6 سال) موفق به فراغت ازتحصیل نشده اند، بخشنامه سنوات ارفاقی سازمان وظیفه عمومی را مطالعه فرمایند.

درصورت موافقت کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه مبنی بر تمدید سنوات نیمسال هفتم دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و نیمسال سیزدهم دانشجویان مقطع دکتری، از ایجاد نیمسال های تحصیلی مذکور تا قبل از صدور مجوز امور مشمولان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه خودداری به عمل می‌آید. بدیهی است درغیر اینصورت سنوات ارفاقی نظام وظیفه ای به هیچ وجه به دانشجویان مشمول تعلق نخواهد گرفت و اجازه دفاع از پایان نامه و رساله را نخواهند داشت.

لازم به ذکراست دانشجویان عزیز میبایست بلافاصله پس از اخذ موافقت از کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه برای دریافت درخواست سنوات ارفاقی از معاونت وظیفه عمومی و فرم تائیدیه ایجاد نیمسال پیوست (در صورت موافقت نظام وظیفه)، به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

دانلود بخشنامه سنوات ارفاقي:

1-1

2-1

3-1


راهنمای  ساختن ایمیل دانشجویی و ورود به اینترنت برای دانشجویان جدیدالورود

دانلود فایل راهنما


 

             & اطلاعیه بازدید علمی از ناجا  &    

                                                                                                        
معاونت پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی در نظر دارد بمناسبت هفته نیروی انتظامی (13تا20مهرماه)سال جاری، برنامه بازدید علمی و آموزشی از مرکز 110 این نیرو با حضور استادان و دانشجویان را اجرا نماید. 

 دانشجویان علاقه مند جهت ثبت نام به امور دانشجویی دانشکده( آقای نیکو جمال) مراجعه نمایند.

 


 

قابل توجه دانشجویان پردیس


نظر به انتقال پردیس 2  به دهکده  المپیک به اطلاع می رساند دانشجویانی که تحصیل آنها تا پایان ترم 98-97 تابستانی به اتمام می رسد، امور تحصیلی آنها طبق روال پردیس انجام می گیرد. به همین جهت فرمها در بخش آیین نامه ها و فرمها جهت بهره برداری بارگذاری می شود.
لازم به ذکر است امور تحصیلی کلیه ورودی های پردیس از بهمن 96 به بعد بر اساس روال جاری دانشکده و فرمهای مرتبط انجام می گیرد. کارشناسان دانشجویان پردیس سرکار خانم قاسمی برای مقطع دکتری و     سرکار خانم ولی زاده برای دانشجویان کارشناسی ارشد پاسخگوی سوالات عزیزان می باشند.

 


 

اعلام جدول زمانبندی و مکان برگزاری آزمون جامع تیر ماه 97 دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی

 

جدول زمانبندی و مکان برگزاری آزمون جامع تیر ماه 97 دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی را از اینجا دانلود کنید. 


برنامه دروس ارائه شده نيمسال اول سال تحصيلي 98-1397

جهت مشاهده برنامه دروس ارائه شده نيمسال اول سال تحصيلي 98-1397 به اینجا مراجعه کنید.

 


 

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته علوم تربیتی ورودی 95

به استحضار می رساند به منظور بررسی مسائل و مشکلات آموزشی این رشته و هم چنین چگونگی انتخاب گرایش ، جلسه ای در تاریخ 97/1/27 ساعت 11 در سالن آمفی تئاتر با حضور رئیس و معاون محترم آموزشی دانشکده برگزار خواهد شد. لذا از دانشجویان تقاضا می شود در این جلسه حضور داشته باشند.

 


 

اطلاعیه مهم

"وفق آیین نامه آموزشی مصوب شورای عالی برنامه ریزی آموزشی به شماره 866، مدت مجاز تحصیل برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95-94 و پس از آن، چهارنیمسال است. درصورتی که دانشجو در این فرصت موفق به اتمام تحصیل نشود، دانشگاه اختیار دارد مدت تحصیل وی را تنها تا دو نیمسال افزایش دهد، و پس از آن دانشجو از ادامه تحصیل محروم خواهد شد"

  

اطلاعیه مهم


قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی های 95 و ماقبل نوبت دوم ( شبانه)
 به آگاهی می رساند دانشجویان نوبت دوم(شبانه) که در نیمسال دوم سال تحصیلی97-96 می بایست صرفاً نسبت به تمدید واحد پایان نامه اقدام نمایند، انتخاب واحد آنان به روزشنبه مورخ ۹۶/۱۲/۵ موکول می گردد.


معاونت آموزشی دانشگاه

 به اطلاع می رساند امتحان روز پنجشبه مورخ 1396/10/21 ساعت 12 دروس تربیت بدنی و ورزش 1 لغو گردید. 


   قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد در شرف دفاع

با عنایت به لزوم ارتقای سطح کیفی و حفظ شئونات جلسات دفاع پایان ‎نامه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های کارشناسی ارشد، لازم است از این پس دانشجویان حداقل یک هفته قبل از برگزاری جلسه دفاع  ، روز و تاریخ دفاع را به کارشناس آموزش مربوطه اعلام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت مجوز دفاع صادر نمی گردد.
                            اداره آموزش دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی


حسب موارد مطروحه در کمیسیون موارد خاص دانشگاه در تاریخ 96/9/25، مقرر گردید دانشکده ها از این پس نسبت به ارسال درخواست تمدید سنوات نیمسال ششم دانشجویان کارشناسی ارشد و نیمسال های دهم  و یازدهم دانشجویان دکتری به شیوه پژوهشی و آموزشی پژوهشی، قبل از تصویب پروپوزال خودداری نمایند.


زمانبندي آزمون جامع آذر 96 

دانلود  زمانبندی آزمون جامع آذر

 


اعلام راهنماي اعطاي جايزه هاي تحصيلي بنياد ملّي نخبگان در سال تحصيلي 97  1396

دانلود راهنماي اعطاي جايزه هاي تحصيلي بنياد ملّي نخبگان در سال تحصيلي 97  1396

 


دانشجویان کارشناسی ارشد که رشته کارشناسی  آنها غیر مرتبط می باشد می بایست جهت بررسی و اخذ دروس پیش نیاز خود به اداره آموزش و کارشناس مربوطه مراجعه نمایند.


خانم اسدی          داخلی 3145         شبانه          مشاوره- روانشناسی عمومی- بالینی- کتابداری

خانم ادنان وش      داخلی 3146         شبانه         برنامه ریزی درسی- برنامه ریزی آموزشی - تحقیقات آموزشی- تکنولوژی آموزشی- تاریخ و فلسفه.مدیریت آموزشی- کوکان استثنایی-پیش دبستانی – ابتدایی-  سنجش - روانشناسی تربیتی

خانم علیدایی       داخلی 3143         روزانه        برنامه ریزی درسی-  برنامه ریزی آموزشی - تحقیقات آموزشی- تکنولوژی آموزشی- تاریخ و فلسفه

آقای توکلی         داخلی 3154          روزانه        مشاوره- روانشناسی عمومی- بالینی

خانم رنجبر           داخلی 3147         روزانه        کودکان استثنایی-  پیش دبستانی- ابتدایی-  سنجش - روانشناسی تربیتی - کتابداری


قابل توجه دانشجویان دکتری

نظر به اینکه صدور مجوز دفاع دانشجویان دکتری صرفاً پس از تأیید کمیسون اعتبارسنجی مقالات انجام می‌شود دانشجویان محترم  می بایست  مقالات خود را حداقل 20 روز  قبل از زمان مورد نظر برای دفاع، به مدیریت امور پژوهشی  دانشکده تحویل نمایند و تعیین تاریخ دفاع، قبل از صدور مجوز امکان پذیر نخواهد بود. مسئولیت عدم رعایت مورد فوق بر عهده دانشجو می باشد.


دستورالعمل جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده ۱۳۹۵


جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده ، جشنواره ای است جهت معرفی پژوهشگران و فناوران برگزیده که هر ساله براساس دستورالعمل ابلاغی در ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری معاونت پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد. بدین منظور دانشجویان متقاضی شرکت در این جشنواره – دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دانشجویان دوره دکتری - می بایست فرم پژوهشگر برتر را تکمیل و به همراه مستندات (از تاریخ 1/ 7/ 94 لغایت 31/ 6 / 95) تا تاریخ 20/ 8/ 95 به دفتر امور پژوهشی، خانم مردی تحویل نمایند.

برای دانلود فرم های مربوط به آن اینجا کلیک کنید.


قابل توجه کلیه دانشجویان دوره دکتری ورودی سال تحصیلی 96-95:

نظر به اینکه حسب ماده 3 شیوه نامه نظارت بر اجرای دوره دکتری آموزشی-پژوهشی مصوب مورخ 94/12/15 شورای دانشگاه، کلیه دانشجویان دوره دکتری ورودی سال تحصیلی 96-95 موظف به ارائه مدرک زبان حسب ماده 5 دستورالعمل آزمون ورودی دانشگاه به شرح مندرج ذیل در تبصره های 1 و 2 ماده مذکور می باشند:

"تبصره 1: داوطلبان پس از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ملزم به ارایه مدرک زبان معتبر با حد نصاب نمره 50 از MCHE یا معادل آن در سایر آزمون های معتبر زیر و یا کسب حدنصاب لازم در آزمون زبان عمومی برگزار شده توسط دانشگاه علامه طباطبایی تا قبل از ارزیابی جامع دوره دکتری هستند.

MSRT(MCHE)-IELTS-TOEFL(PBT)-TOEFL(CBT)-TOLIMO

تبصره 2: داوطلبان پذیرفته شده نهایی رشته های آموزش زبان انگلیسی، ترجمه و زبان شناسی همگانی ملزم به کسب حدنصاب 70% از آزمون های یادشده در تبصره 1 هستند."

 


قابل توجه دانشجویان جدید الورود کارشناسی ورودی سال تحصیلی 96-95:

در حال حاضر امکان ورود کلیه اعضا به نرم افزار کتابخانه دیجیتالی آذرسا با نام کاربری "شماره دانشجویی" و رمز عبور" شماره دانشجویی" فراهم گردیده است.