اخبار

اخبار و رویدادها

اولین نشست مشترک استادان و دانشجویان گروه آموزشی تکنولوژی آموزشی برگزار شد.

اولین نشست علمی ماهانه گروه تکنولوژی آموزشی با سخنرانی دکترهاشم فردانش عضو هیات علمی دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تربیت مدرس، 19 اسفندماه جاری در سالن شورای دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

جلسه نشست تخصصی کمک به حل مشکلات کشور برگزار شد

نشست تخصصی کمک به حل مشکلات کشور، اخلاق شهروندی و ارتقاء امیدواری جامعه، با همت هسته پژوهش روان شناسی اجتماعی بومی، 15 اسفند ماه جاری در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی با حضور اساتید دانشگاه در حوزه های روان شناسی، جامعه شناسی، حقوق و علوم سیاسی و مدیریت و مدیران کشوری از جمله کمیسیون اجتماعی مجلس، شهرداری ،ستاد حقوق شهروندی ریاست جمهوری، مددکاری اجتماعی و قوه قضائیه تشکیل شد.

نشست اساتید با دانشجویان دکتری روزانه و پردیس

نشست صمیمی اساتید با دانشجویان دکتری روزانه و پردیس 19اسفند ماه جاری در سالن اجتماعات دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی با حضور هیات رئیسه دانشکده و بعضی از مدیران محترم گروه ها برگزار شد.

نشست تخصصی استاد تراز انقلاب اسلامی ایران برگزار شد

نشست تخصصی با عنوان استاد تراز انقلاب اسلامی ایران از سوی بسیج استادان دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی 5 اسفند ماه جاری در سالن شورای دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی با حضور استادان دکتر حسن ملکی، دکتر عباسپور، دکتر معتمدی، دکتر رهبر و حجت الاسلام دکتر دادگری مسئول دفتر نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی میزبان اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش

اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش ،مدیریت منابع انسانی و مالی (چالش ها،مسائل و راه کارها)با تاکید بر تحقق سند تحول بنیادین با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی و وزارت آموزش و پرورش در 27 و 28 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی برگزار شد.

دكتر محمد عسگري به عنوان معاون پژوهشي دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي منصوب شد.

طي حكمي از سوي آقاي دكتر سليمي رئيس محترم دانشگاه آقاي دكتر محمد عسگري به عنوان معاون پژوهشي دانشكده روان‌شناسي و علوم تربيتي منصوب شدند.

اطلاعیه ها

قابل توجه دانشجویان غیر ایرانی مقطع دکتری

آن دسته از دانشجویان غیر ایرانی شاغل به تحصیل در مقطع دکتری که آزمون جامع را گذرانده باشند، جهت ادامه تحصیل و انجام مراحل فارغ التحصیلی نیازی به ارائه مدرک سامفا ندارند.

پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در دانشگاه فردوسی مشهد

به اطلاع می رساند دانشگاه فردوسی مشهد در نظر دارد از بین دانشجویان برجسته مقطع کارشناسی پیوسته ورودی 94، مازاد بر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشجو بپذیرد.

اختصاص سالن مطالعه ویژه دانشجویان دکتری در کتابخانه دانشکده

به منظور ارائه خدمات بهتر به دانشجویان دکتری در زمینه های علمی و پژوهشی، بخش ویژه ای در کتابخانه دانشکده در نظر گرفته شده است

اعلام مصوبه شورای آموزشی پژوهشی در خصوص شرکت در جلسات دفاع

هر یک از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی موظف است در دو جلسه دفاع شرکت نماید

اعلام نمرات آزمون جامع دانشجویان دکتری

نمرات آزمون جامع دانشجویان دکتری و مهلت درخواست تجدید نظر اعلام شد.

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی

دسترسی